Dodano 19 lipca 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2022: Polska przed turniejem finałowym

Źródło grafiki: wikipedia

Biało-czerwoni tylko dzięki gorszemu bilansowi setów ustąpili reprezentacji Włoch. Turniej finałowy odbędzie we włoskiej Bolonii, a drużyna prowadzona przez Nikolę Grbicia w walce o półfinał czeka rywalizacja z siódmym Iranem.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 10 lipca 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów Siatkarzy: Polacy postawili się mistrzom olimpijskim. Komplet punktów po meczu z trójkolorowymi

Biało-czerwoni podejmowali faworytów pojedynku, mistrzów olimpijskich Francję. Spotkanie zakończyło się wygraną polskiej reprezentacji po czterech setach, co zaowocowało trzema punktami do ligowej tabeli.

Dodano 25 czerwca 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów Siatkarzy: Francja z punktami w meczu z Serbią

Francja w Kanadzie o komplet punktów rywalizowała z Serbią. Spotkanie Mistrzów Olimpijskich zakończyło się wygraną za trzy punkty, choć pierwszy set należał do serbskich zawodników.

Dodano 5 czerwca 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów Siatkarzy: Pierwszy turniej w Kanadzie

Nowy szkoleniowiec polskiego zespołu powołał kadrę na najbliższe mecze rozgrywane w Kanadzie. Biało-czerwonych czeka rywalizacja z Argentyną, Włochami, Bułgarią i na zakończenie pierwszego turnieju z Francją.

Dodano 18 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Brazylijczycy zagrali najmocniejszym składem

W meczu dziewiątej kolejki pewnie pokonała reprezentację Polski 3:0 i tym samym zrewanżowała się za porażkę w ostatnim rozgrywanym w Chicago o brązowy medal. We włoskim Rimini dobywają się mecze każdy z każdym, a po rozegraniu piętnastu kolejek zostanie wyłoniona decydująca kolejność.

Dodano 12 czerwca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Iran rozstrzygnął mecz w decydujących momentach

Nadrzędnym celem obydwu zespołów jest jak najlepsze przygotowanie się do Igrzysk Olimpijskich, które zostaną rozegrane na tokijskich parkietach. Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko zakończone po trzech setach.

Dodano 11 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2021: Siatkarski klasyk dla Francji

W meczu 4 kolejki rozgrywanej we włoskiej Rimini obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko. Dwa sety rozstrzygnęły się na przewagi, a w jednym zdecydowanie wygrali francuscy siatkarze. Obie drużyny rywalizować będą na Letnich Igrzyskach Olimpijskich.

Dodano 5 czerwca 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Brazylijczycy powoli się rozpędzają

W pierwszej serii gier w jednym z najciekawszych pojedynków podejmowali drużynę Stanów Zjednoczonych. Spotkanie tylko w dwóch pierwszych setach było wyrównane, a w trzeciej partii Canarinhos narzucili swój styl gry szybko zdobywając punktową przewagę.

Dodano 29 maja 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Polacy straszą zagrywką

W drugim meczu fazy grupowej podopieczni belgijskiego szkoleniowca podejmowali mistrzów Europy – Serbów. Spotkanie zakończyło się sukcesem Mistrzów Świata, którzy pokonali renomowanego przeciwnika 3:1 i do ligowej tabeli dopisali kolejne trzy punkty.

Dodano 15 maja 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Kadry reprezentacji Polski kobiet i mężczyzn

Obie reprezentacje będą miały szansę na wywalczenia zwycięstwa, a sztab szkoleniowy powołał zawodniczki i zawodników, które będą walczyć o pucharowe punkty. Męska reprezentacja prowadzona przez belgijskiego szkoleniowca walczyć będzie o obronę brązowego medalu z ostatniej edycji.

Dodano 13 maja 2021r, w Siatkówka, przez misiek
Siatkarska Liga Narodów: Holandia zamiast Chin

W zawodach udział weźmie po 16 żeńskich i męskich reprezentacji. Rywalizacja o końcowe zwycięstwo toczyć się będzie ze względów bezpieczeństwa we włoskim Rimini. W gronie finalistów zobaczymy reprezentację Holandii, która zastąpi Chiny.

Dodano 12 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Po Brazylii przyszedł czas na Iran

Drużyna belgijskiego szkoleniowca po emocjonującym pojedynku z Brazylią rozgrywała mecz z Iranem. Polscy siatkarze pokazali, że potrafią grać z najlepszymi zespołami świata wygrywając z Azjatami za trzy punkty.

Dodano 7 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Amerykanki pokazały moc w finale

Drużyna z Ameryki Północnej w wielkim finale spotkała się z reprezentacją Brazylii. Obrończynie tytułu przegrywały już 0:2. Bohaterką zwycięskiego zespołu została Andrea Drew, która wywalczyła 33 punkty.

Dodano 2 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Udział Polek w poprzednich turniejach finałowych

Biało-czerwone w obydwu przypadkach zajęły szóste miejsce, wygrywając tylko 2 z 12 pojedynków turnieju finałowego.

Dodano 17 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Rosjanie punktują kolejnych rywali

Siatkarski pojedynek miał jednostronny przebieg, a zwycięsko z siatkarskiej rywalizacji wyszli rosyjscy siatkarze prezentując znakomitą grę blokiem głównie w trzecim secie.

Dodano 8 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Iran z nadziejami na turniej finałowy

W jednym z meczów podczas chińskiego turnieju drużyna Igora Kolakovicia o ligowe punkty rywalizowała z reprezentacją Niemiec. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzech setach, a azjatycki zespół jest w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami świata.

Dodano 31 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Imponujący początek Brazylijczyków.

Na turnieju w Katowicach popularni Canarinhos w pierwszym pojedynku podejmowali reprezentację Stanów Zjednoczonych. Obie drużyny na ostatnich mistrzostwach świata wywalczyły medale wraz z Polską, która zdobyła złoto.

Dodano 29 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Polki bliskie wygranej w Holandii

Na turnieju w Holandii drużyna prowadzona przez Jacka Nawrockiego pokonała Bułgarię oraz po pięciosetowej batalii Brazylię. Wywalczone zwycięstwo za dwa punkty było już czwartym w tegorocznej rywalizacji Ligi Narodów.

Dodano 22 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Z Argentyną zgodnie z planem

Biało-czerwoni nadal liczą się w walce o awans do turnieju finałowego rozgrywanego na francuskich parkietach. Jednym z warunków utrzymania miejsca dającego awans było zwycięstwo nad reprezentacją Argentyny na parkiecie w Melbourne.

Dodano 13 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Polki nadal niepokonane na własnym parkiecie

W czwartym z rzędu meczu przed własną publicznością podopieczna Jacka Nawrockiego o ligowe punkty rywalizowały z reprezentacją Japonii. Blisko trzygodzinne spotkanie zakończyło się triumfem polskich zawodniczek, które odniosły siódme zwycięstwo w rozgrywkach.

Dodano 10 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Francja zwolni jedno miejsce na turniej finałowy ?

Męska drużyna narodowa w drugim spotkaniu przed własną publicznością o ligowe punkty rywalizowała z Argentyną. Gospodarze w pierwszych dwóch setach wystawili mocny skład. W trzecim szkoleniowiec dał szansę gry rezerwowym zawodnikom, a mecz zakończył się w czterech setach.

Dodano 9 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Japonia pokonana na własnym parkiecie

W pierwszym wyjazdowym turnieju podopieczni belgijskiego szkoleniowca odnieśli drugie zwycięstwo. Po sukcesie w pięciu setach nad reprezentacją Włoch przyszła rywalizacja z gospodarzem turnieju Japonią. Spotkanie zakończyło się w trzech setach.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia z kompletem zwycięstw we własnym turnieju

Po przekonujących zwycięstwach 3:0 nad Japonią oraz Koreą Południową przyszła rywalizacja ze Stanami Zjednoczonymi. Mecz był bardzo emocjonujący i rozstrzygnął się w pięciu setach, a ostatni wynikiem 20:18.