Dodano 12 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Po Brazylii przyszedł czas na Iran

Drużyna belgijskiego szkoleniowca po emocjonującym pojedynku z Brazylią rozgrywała mecz z Iranem. Polscy siatkarze pokazali, że potrafią grać z najlepszymi zespołami świata wygrywając z Azjatami za trzy punkty.

.

Dodano 7 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Amerykanki pokazały moc w finale

Drużyna z Ameryki Północnej w wielkim finale spotkała się z reprezentacją Brazylii. Obrończynie tytułu przegrywały już 0:2. Bohaterką zwycięskiego zespołu została Andrea Drew, która wywalczyła 33 punkty.

.

Dodano 2 lipca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Udział Polek w poprzednich turniejach finałowych

Biało-czerwone w obydwu przypadkach zajęły szóste miejsce, wygrywając tylko 2 z 12 pojedynków turnieju finałowego.

.

Dodano 17 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Rosjanie punktują kolejnych rywali

Siatkarski pojedynek miał jednostronny przebieg, a zwycięsko z siatkarskiej rywalizacji wyszli rosyjscy siatkarze prezentując znakomitą grę blokiem głównie w trzecim secie.

.

Dodano 8 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Iran z nadziejami na turniej finałowy

W jednym z meczów podczas chińskiego turnieju drużyna Igora Kolakovicia o ligowe punkty rywalizowała z reprezentacją Niemiec. Spotkanie rozstrzygnęło się w trzech setach, a azjatycki zespół jest w stanie rywalizować z najlepszymi drużynami świata.

.

Dodano 31 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Imponujący początek Brazylijczyków.

Na turnieju w Katowicach popularni Canarinhos w pierwszym pojedynku podejmowali reprezentację Stanów Zjednoczonych. Obie drużyny na ostatnich mistrzostwach świata wywalczyły medale wraz z Polską, która zdobyła złoto.

.

Dodano 29 maja 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Polki bliskie wygranej w Holandii

Na turnieju w Holandii drużyna prowadzona przez Jacka Nawrockiego pokonała Bułgarię oraz po pięciosetowej batalii Brazylię. Wywalczone zwycięstwo za dwa punkty było już czwartym w tegorocznej rywalizacji Ligi Narodów.

.

Dodano 22 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Z Argentyną zgodnie z planem

Biało-czerwoni nadal liczą się w walce o awans do turnieju finałowego rozgrywanego na francuskich parkietach. Jednym z warunków utrzymania miejsca dającego awans było zwycięstwo nad reprezentacją Argentyny na parkiecie w Melbourne.

.

Dodano 13 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Polki nadal niepokonane na własnym parkiecie

W czwartym z rzędu meczu przed własną publicznością podopieczna Jacka Nawrockiego o ligowe punkty rywalizowały z reprezentacją Japonii. Blisko trzygodzinne spotkanie zakończyło się triumfem polskich zawodniczek, które odniosły siódme zwycięstwo w rozgrywkach.

.

Dodano 10 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Francja zwolni jedno miejsce na turniej finałowy ?

Męska drużyna narodowa w drugim spotkaniu przed własną publicznością o ligowe punkty rywalizowała z Argentyną. Gospodarze w pierwszych dwóch setach wystawili mocny skład. W trzecim szkoleniowiec dał szansę gry rezerwowym zawodnikom, a mecz zakończył się w czterech setach.

.

Dodano 9 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Japonia pokonana na własnym parkiecie

W pierwszym wyjazdowym turnieju podopieczni belgijskiego szkoleniowca odnieśli drugie zwycięstwo. Po sukcesie w pięciu setach nad reprezentacją Włoch przyszła rywalizacja z gospodarzem turnieju Japonią. Spotkanie zakończyło się w trzech setach.

.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia z kompletem zwycięstw we własnym turnieju

Po przekonujących zwycięstwach 3:0 nad Japonią oraz Koreą Południową przyszła rywalizacja ze Stanami Zjednoczonymi. Mecz był bardzo emocjonujący i rozstrzygnął się w pięciu setach, a ostatni wynikiem 20:18.