Dodano 12 września 2019r, w Siatkówka, przez misiek
ME siatkówka 2019: Zaytsev poprowadził Włochów do zwycięstwa

Jednym z faworytów do końcowego zwycięstwa jest drużyna Włoch, która w pierwszej kolejce grupy A zmierzyła się z Portugalią. Najbardziej wyrównaną okazała się trzecia odsłona, gdzie siatkarze Portugalii uzyskali 22 punkty. Włosi zgromadzili komplet trzech oczek.

.

Dodano 20 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
ME U-21: Dwa strzały, dwa celne i dwie bramki

Na murawie w Bolognii biało-czerwoni podejmowali gospodarza turnieju oraz jednego z faworytów rozgrywek. Mecz zakończył się zwycięstwem polskiego zespołu, po drugiej bramce w turnieju Krystiana Bielika.

.

Dodano 2 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska obroniła tytuł z przed czterech lat

Obrońcy tytułu pokazali znakomitą moc w ataku, a bohaterami pojedynku zostali Michał Kubiak oraz Bartosz Kurek.

.

Dodano 30 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Amerykanie z brązowym medalem

Mecz stał na wysokim siatkarskim poziomie, a znakomitą formę przyszykował Matthew Anderson. Amerykanin był wiodącą postacią w meczu, a siatkarze Stanów Zjednoczonych pokonali przeciwnika z Bałkanów 3:1.

.

MŚ w siatkówce 2018: Polska zagra w finale z Brazylią

Mecz zakończył się blisko godziny 24:00, a drużyna belgijskiego szkoleniowca pokonała drużynę zza oceanu 3:2.

.

Dodano 23 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy przerwali dwie serie

W decydującym spotkaniu o być albo nie być na turnieju podopieczni belgijskiego szkoleniowca rozgrywali pojedynek z serbskimi zawodnikami. Nikola Grbić dokonał zmian już w pierwszym secie, a inna szóstka kończyła siatkarski pojedynek.

.

Dodano 22 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Francja obroną wygrała z Polską

Rywalem drużyny belgijskiego szkoleniowca była reprezentacja Francji, która nadal liczyła się w grze o awans do kolejnej rundy turnieju. Biało-czerwoni w spotkaniu z trójkolorowymi byli w stanie ugrać tylko jednego seta i z dorobkiem jednego punktu mocno ograniczyli szansę awansu.

.

Dodano 17 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy charakterem wygrali trzeciego seta

Biało-czerwoni bronią złotego medalu wywalczonego przed czterema laty, a przeciwnikiem w kolejnym meczu fazy grupowej była reprezentacja Iranu. Drużyna belgijskiego szkoleniowca rozegrała najlepsze spotkanie w fazie grupowej, a azjatyckiego przeciwnika pokonała w trzech setach.

.

Dodano 15 września 2018r, w Koszykówka, przez misiek
El. MŚ Chiny 2019: Włosi wygrali zasłużenie

Biało-czerwoni w pierwszym meczu na boisku przeciwnika o zwycięstwo na parkiecie rywalizowali z reprezentacją Włoch. Gospodarze odnieśli przekonujące zwycięstwo zdobywając sto punktów w czasie reprezentacyjnego pojedynku.

.

Dodano 12 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Antiga dokonał skutecznych zmian

Obecny turniej rozgrywany jest na parkietach Włoch i Bułgarii. Na poprzednim championacie prowadził reprezentację Polski. Tegoroczne mistrzostwa rozpoczął od zwycięstwa prowadząc reprezentację Kanady.

.

Dodano 30 listopada 2017r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce: Polska poznała grupowych rywali

We włoskiej Florencji odbyło się losowanie fazy grupowej. Cztery grupy liczą po sześć zespołów, a biało-czerwoni w pierwszej fazie rozgrywek w jednym z meczy zmierzą się ze współgospodarzem turnieju Bułgarią.

.

Dodano 8 listopada 2017r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Zostały już tylko dwa miejsca

Udział w turnieju finałowym ma zapewniona także reprezentacja Polski jako triumfator z 2014 roku. Najliczniejszą grupę stanowią przedstawiciele europejskich siatkówki, wśród których jest jeden debiutant.

.

Dodano 17 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Włosi nadal z kompleksem Brazylijczyków

Awans do finału ma zapewniona reprezentacja Brazylii, która będzie gospodarzem imprezy, a w jednym ze spotkań rywalizowała o komplet punktów z Włochami. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach.

.

Dodano 5 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Cztery sety w meczu Włochy-Polska

Gospodarzem imprezy była włoska drużyna, a podopieczni nowego szkoleniowca rywalizowali o ligowe punkty z miejscowymi zawodnikami. Mecz stał na wysokim siatkarskim poziomie, a wynik pojedynku rozstrzygnął się w czterech setach.