Dodano 2 października 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska obroniła tytuł z przed czterech lat

Obrońcy tytułu pokazali znakomitą moc w ataku, a bohaterami pojedynku zostali Michał Kubiak oraz Bartosz Kurek.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 30 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska zagra w finale z Brazylią

Mecz zakończył się blisko godziny 24:00, a drużyna belgijskiego szkoleniowca pokonała drużynę zza oceanu 3:2.

Dodano 23 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy przerwali dwie serie

W decydującym spotkaniu o być albo nie być na turnieju podopieczni belgijskiego szkoleniowca rozgrywali pojedynek z serbskimi zawodnikami. Nikola Grbić dokonał zmian już w pierwszym secie, a inna szóstka kończyła siatkarski pojedynek.

Dodano 22 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Francja obroną wygrała z Polską

Rywalem drużyny belgijskiego szkoleniowca była reprezentacja Francji, która nadal liczyła się w grze o awans do kolejnej rundy turnieju. Biało-czerwoni w spotkaniu z trójkolorowymi byli w stanie ugrać tylko jednego seta i z dorobkiem jednego punktu mocno ograniczyli szansę awansu.

MŚ w siatkówce 2018: Punktowy pojedynek Atanasijevicia z Boyerem

W meczu pierwszej kolejki spotkały się drużyny Serbii oraz Francji. Emocjonujący pojedynek zakończył się podziałem punktów, a jednym z bohaterów serbskiego zespołu został Aleksandar Atanasijević, który toczył punktowy pojedynek ze Stephanem Boyerem.

Dodano 17 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polacy charakterem wygrali trzeciego seta

Biało-czerwoni bronią złotego medalu wywalczonego przed czterema laty, a przeciwnikiem w kolejnym meczu fazy grupowej była reprezentacja Iranu. Drużyna belgijskiego szkoleniowca rozegrała najlepsze spotkanie w fazie grupowej, a azjatyckiego przeciwnika pokonała w trzech setach.

MŚ w siatkówce 2018: Belgowie przypieczętowali awans do drugiej rundy

W meczu kończącym fazę grupową podopieczni Andrei Anastasiego pewnie pokonali Dominikanę 3:0 i pewnie awansowali do kolejnej rundy turnieju z dorobkiem 10 punktów.

Dodano 16 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Plan minimum wykonany

Na parkiecie w Varnie przeciwnikiem drużyny belgijskiego szkoleniowca była reprezentacja Finlandii. Biało-czerwoni do ligowej tabeli dopisali kolejne trzy punkty i zapewnili sobie awans do drugiej rundy rozgrywek. Spotkanie zakończyło się w czterech setach.

Dodano 13 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Polska powiększyła liczbę zwycięstw

Podopieczni belgijskiego szkoleniowca po raz drugi do ligowej tabeli dopisali sześć trzy punkty. Polska drużyna na swoim koncie ma już dwa zwycięstwa, po pokonaniu reprezentacji Puerto Rico.

MŚ w siatkówce 2018: Mistrz stracił już jednego seta

Ostatni sukces miał miejsce w 2014 roku, kiedy to biało-czerwoni byli gospodarzem turnieju. Cztery lata później sportowa impreza rozgrywana jest na parkietach Włoch i Bułgarii. Pierwszym rywalem była reprezentacja Kuby, a mecz zakończył się w czterech setach.

Dodano 12 września 2018r, w Siatkówka, przez misiek
MŚ w siatkówce 2018: Antiga dokonał skutecznych zmian

Obecny turniej rozgrywany jest na parkietach Włoch i Bułgarii. Na poprzednim championacie prowadził reprezentację Polski. Tegoroczne mistrzostwa rozpoczął od zwycięstwa prowadząc reprezentację Kanady.

Dodano 15 kwietnia 2018r, w Sporty motorowe, przez misiek
Formuła 1: Verstappen zabrał zwycięstwo Vettelowi

Na trzecie zwycięstwo z rzędu liczył niemiecki kierowca oraz lider klasyfikacji generalnej Sebastian Vettel. Szyki w walce o zwycięstwo pokrzyżował holenderski kierowca Max Verstappen. Całe zamieszanie wykorzystał Daniel Ricciardo, którzy w karierze wygrał po raz szósty.

Dodano 8 kwietnia 2018r, w Sporty motorowe, przez Michał Kruk
Formuła 1: Vettel odpierał ataki Bottasa

Pokazał to drugi start podczas grand prix Bahrajnu. 20 zawodników walczyło o zwycięstwo. Najlepszy po raz drugi w sezonie okazał się Sebastian Vettel. Niemiecki kierowca do ostatnich metrów odpierał ataki Mercedesów, a w szczególności Valteriego Botttasa, który używał tylnego skrzydła.

Dodano 6 kwietnia 2018r, w Sporty motorowe, przez misiek
Formuła 1: Bahrajn drugim przystankiem w kalendarzu

Pierwszą wygrał Sebastian Vettel, który wyprzedził w klasyfikacji generalnej Lewisa Hamiltona. Obrońca mistrzowskiej korony będzie chciał potwierdzić przynależność do światowej czołówki już w najbliższy weekend. Szansa na podreperowanie pucharowych zwycięstw będzie już w niedzielę.