Liga Mistrzów: Real z czystym kontem w meczu rewanżowym

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 23 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga hiszpańska: Zidane drugim trenerem Realu Madryt

Drużyna francuskiego szkoleniowca odniosła w trzech meczach komplet trzech zwycięstw. Uzyskane wyniki sprawiły, że francuski szkoleniowiec Zinedine Zidane odniósł 134 wygraną prowadząc królewską drużynę wyprzedzając w tej klasyfikacji Vicente Del Bosque.

Dodano 2 marca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga hiszpańska: Real odzyskał fotel lidera.

Real na własnym stadionie podejmował Barcelonę. Wynik spotkania królewscy piłkarze w drugiej połowie. Pierwszy na listę strzelców wpisał się Vinicius Junior, a drugi wprowadzony z ławki rezerwowych Mariano. Komplet punktów sprawił, że Real objął prowadzenie w tabeli hiszpańskiej ekstraklasy.

Dodano 28 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Pięć minut które wstrząsnęło Madrytem. City z szansą na awans

W pierwszym spotkaniu rozgrywanym na Santiago Bernabeu zwycięsko z pojedynku wyszli piłkarze Josepa Guardioli. City odrobiło straty w pięć minut, a Real kończył mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Sergio Ramosa.

Dodano 1 lutego 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga hiszpańska: Ligowe derby dla Realu. Zdecydowała bramka Benzemy

Miejscowi kibice obejrzeli tylko jednego gola, który padł w drugiej połowie. Autorem zwycięskiego trafienia został napastnik reprezentacji Francji Karim Benzema.

Dodano 7 grudnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Mistrzów: Ronaldo śrubuje kolejne rekordy

W bieżących rozgrywkach udało się już dziewięć razy wpisać na listę strzelców zaledwie w sześciu meczach fazy grupowej. Wyczyn jest tym bardziej okazalszy, ze doświadczony Portugalczyk takiej sztuki dokonał we wszystkich meczach grupowych Realu Madryt.

Dodano 22 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga hiszpańska: Zidane powiększa liczbę klubowych trofeów

Takim okazał się był piłkarz tego zespołu Zinedine Zidane. Francuski trener już siedem razy cieszył się z sukcesu ze swoją drużyną. Dwa z nich miały miejsce już na początku bieżących rozgrywek. Zidane aktualnie na swoim koncie na siedem drużynowych sukcesów.

Dodano 17 sierpnia 2017r, w Piłka nożna, przez misiek
Superpuchar Hiszpanii: Barcelona odbijała bramkę, a Real zdobywał gole

Królewscy po efektownej wygrywanej z Barceloną 3:1 na wyjeździe zaprezentowali skuteczny futbol. W meczu na własnym stadionie byli w stanie strzelić dwie bramki nie tracąc żadnej, choć Barcelona w drugiej połowie miała bramkowe okazje do zmiany niekorzystnego wyniku.