Dodano 21 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Alomerović zapewnił punkt Jagiellonii Białystok

Przyjezdni nadal czekają na wywalczenie kompletu punktów na boisku przeciwnika, a rywalizacja z Radomiakiem zapewniła cenny ligowy punkt. Drużynowy dorobek zapewnił znakomitymi interwencjami Zlatan Alomerović w pierwszej połowie.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 12 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Czyste konto Alomerovicia

Po raz trzeci z takiego zdarzenia bramkarza Jagiellonii Białystok cieszył się po meczu z Pogonią Szczecin. Gospodarze pokonali portowców 2:0 odnosząc piąte zwycięstwo w sezonie.

Dodano 18 lipca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Udany debiut Stolarczyka

W rywalizacji z Piastem Gliwice czyste konto zachował Zlatan Alomerović, a bramki na wagę zwycięstwa strzelili Jesus Imaz oraz wprowadzony w drugiej połowie Mateusz Kowalski po prostopadłym podaniu od Marca Guala.