Dodano 15 sierpnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Raków tworzy własną historię ! Mistrz Polski zagra w czwartej rundzie !

Źródło grafiki: wikimedia commons

Mistrzowie Polski na wyjeździe 1:0 pokonali Aris Limassol. Bramkę na wagę zwycięstwa bezpośrednim strzałem z rzutu wolnego uzyskał Fran Tudor. W meczu znakomicie interweniował Vladan Kovacević.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 18 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Ligi Mistrzów: Kovacević niepokonany od 180 minut

Dominację została potwierdzona w rewanżowym spotkaniu rozgrywanym w Tallinie. Raków strzelił trzy bramki w drugiej połowie, nie tracąc żadnej. Przez 180 minut niepokonanym w eliminacjach w częstochowskim zespole jest Vladan Kovacević.

Dodano 12 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
El. Ligi Mistrzów: Czyste konto Kovacevica

W pierwszym spotkaniu przed własną publicznością podejmował mistrza Estonii Florę Tallin. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił Valdyslav Kochergin. Czyste konto zachował bramkarz Rakowa, który zwłaszcza w pierwszej połowie miał kilka udanych interwencji.

Dodano 3 września 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Eurovolley 2017: Niemcy pokazali charakter po dwóch setach

Na parkiecie zaprezentowały się drużyny Serbii oraz Niemiec. Wynik spotkania jest dość nieoczekiwany, tym bardziej że pogromcy polskiej reprezentacji prowadzili już 2:0.

Dodano 29 sierpnia 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Eurovolley 2017: Polska zdecydowała o miejscu na zakończenie fazy grupowej

W ostatniej kolejce biało-czerwoni podejmowali nieobliczaną reprezentację Estonii, która w czasie turnieju miała znakomitych kibiców. Mecz zakończył się w trzech setach, a wynik tego spotkania decydował o przeciwniku w barażach o ćwierćfinał polskiego turnieju.

Dodano 26 sierpnia 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Eurovolley 2017: Polska nadal w grze o pierwsze miejsce

Na parkiecie w Ergo Arenie w Gdańsku podopieczni włoskiego szkoleniowca rywalizowali z wymagającą reprezentacją Finlandii. Marząc o barażach do ćwierćfinału polscy siatkarze musieli pokonać niżej notowanego przeciwnika.

Dodano 20 lipca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Serbska obrona kluczem do efektownego zwycięstwa

W kolejnym meczu podopieczni Nikoli Grbicia pewnie pokonali reprezentację Argentyny. Spotkanie nie było zbyt długie, a siatkarze z Bałkanów pokazali, że nadal są groźnym przeciwnikiem. Znakomita gra w obronie oraz ataki Urosa Kovacevicia pozwoliły na cenny sportowy sukces.