Dodano 14 maja 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Worek z golami rozwiązał się w drugiej połowie

W meczu 33 kolejki drużyna prowadzona przez Piotra Nowaka podejmowała Legię Warszawa. Obie drużyny strzeliły cztery bramki w drugiej połowie. Wywalczony punkty przez Jagiellonię Białystok sprawił, że drużyna przypieczętowała utrzymanie na kolejne rozgrywki.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 8 maja 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pogoń Szczecin pewna medalu i gry w pucharach

Bramkę na wagę, co najmniej trzeciego miejsca na zakończenie rozgrywek przypieczętował Maciej Żurawski. Gospodarze wyszli na prowadzeni po bramce Erica Exposito. Wywalczony punkt znacząco przybliżył Śląsk do utrzymania się na kolejny sezon.

Dodano 7 maja 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Ofensywny futbol przy Łazienkowskiej

Na stadionie przy ulicy Łazienkowskiej padło aż osiem bramek, z czego pięć było udziałem piłkarzy Vukovicia. Legia wywalczyła komplet trzech punktów po trzech porażkach z rzędu.

Dodano 22 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Piłkarska zabawa przy Bułgarskiej

Piłkarze Macieja Skorży stworzyli wiele bramkowych okazji z których trzy wykorzystali. Wynik rozstrzygnął się w pierwszej połowie, choć Gostomski miał kilka kluczowych interwencji które zapobiegły stracie bramki.

Dodano 17 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Dwa odmienne cele Jagiellonii i Pogoni

Jedną z bramek strzelił były piłkarz podlaskiego zespołu Kamil Grosicki. Pogoń nadal ma szansę na wywalczenie mistrzowskiej korony, a Jagiellonia do zakończenia sezonu bronić będzie się przed spadkiem z ekstraklasy.

Dodano 16 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Defensywna Warta punktuje w meczach wyjazdowych

Źródło grafiki: wikipedia

W meczu 29 kolejki ekstraklasy na wyjeździe drużyna cieszyła się z wywalczenia piątego zwycięstwa na boisku przeciwnika. Gościom po raz kolejny udało się zachować czyste konto, a decydującą o komplecie punktów bramkę strzelił obrońca Dawid Szymonowicz.

Dodano 9 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Zagłębie przebudziło się po straconej bramce

To goście strzelili pierwszego gola w meczu. Trzy bramki miedzowych sprawiły, że drużyna Piotra Stokowca przekroczyła granice 30 zdobytych punktów w trwającym sezonie. Uzyskane zwycięstwo było dziewiątym w sezonie oraz szóstym na własnym stadionie.

Dodano 3 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia przedłużyła dwie serie. Własną u siebie i Lechii na wyjeździe

W meczu 27 kolejki drużyna Aleksandara Vukovicia pokonała na własnym stadionie Lechię Gdańsk 2:1. Wywalczone zwycięstwo było czwartą z rzędu wygraną u siebie, a Lechia doznała szóstej porażki z rzędu w meczach wyjazdowych.

Ekstraklasa: Pogoń potwierdziła mistrzowskie aspiracje

Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że drużyna portowców utrzymała pierwsze miejsce w ligowej tabeli. Jednym z bohaterów spotkania został doświadczony Kamil Grosicki który nie tylko strzelił gola, ale miał także kluczowe podanie do kolegów z drużyny.

Dodano 2 kwietnia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Cracovia utrzymała przewagę po pierwszej połowie

W czasie meczu obie drużyny strzelił trzy bramki. Goście kończyli spotkanie w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Kamila Pestki. Cracovia przerwała serię pięciu meczów bez wygranej w lidze i odniosła dziewiąte zwycięstwo w sezonie.

Dodano 19 marca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Raków przerwał zwycięską serię Legii

Źródło grafiki: wikimedia commons

Obie drużyny mają w trwającym sezonie odmienne cele. Raków realizuje plan wywalczenia pierwszego w historii klubu mistrzostwa kraju, a Legia walczy o zajęcie jak najwyższego miejsca na zakończenie rozgrywek. W ligowym klasyku nastąpił podział punktów.

Dodano 5 marca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech wstrząsnął Pogonią w sześć minut

Kluczowa dla rozstrzygnięcia losów spotkania okazała się druga połowa gdzie piłkarze Macieja Skorży strzelili trzy bramki. Dwie z nich były autorstwa Mikaela Ishaka. Szwedzki napastnik zmierza po koronę króla strzelców.

Dodano 26 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Główkowali Tomas z Mateuszem

Skuteczna gra głową była kluczowa do odniesienia siódmego zwycięstwa w sezonie przez piłkarzy Aleksandra Vukovicia. Dla legionistów bramki zdobywali: Tomas Pekhart oraz Mateusz Wieteska. Dla Wisły trafił po 392 minutach drużyny bez gola Konrad Gruszkowski.

Dodano 7 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Trenerski nos Zielińskiego

Gospodarze przegrywali różnicą dwóch bramek, ale potrafili doprowadzić do remisu 3:3 i wywalczyć cenny punkt ligowej rywalizacji. Bohaterami gospodarzy zostali wprowadzeni w drugiej połowie Myszor oraz Balaj.

Dodano 5 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia podwoiła liczbę punktów wyjazdowych

Mistrz Polski okazał się skuteczniejszym zespołem w meczu 20 kolejki i znacząco poprawił bilans spotkań na obcych stadionach. Efektowne zwycięstwo zapewnił rezerwowy Paweł Wszołek w 88 minucie gry.

Dodano 4 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Termalica obroniła wykorzystane rzuty karne

Źródło grafiki: PolishFans.TV

Gospodarze odnieśli dopiero trzecie zwycięstwo w trwającym sezonie, a komplet punktów sprawił, że popularne Słoniki nadal liczą się w walce o utrzymanie na ligowych boiskach.

Dodano 30 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Trubeha najskuteczniejszy w tureckim Belek

Drużynę przed rozpoczęciem rundy rewanżowej przejął po Ireneuszu Mamrocie Piotr Nowak. Jagiellonia jak większość polskich klubów przygotowania do drugiej części rozgrywek przeprowadziła w tureckim Belek. Żółto-czerwoni w tym czasie rozegrali cztery mecze kontrolne.

Dodano 23 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia w poszukiwaniu pierwszego szkoleniowca

Zespół do spotkania z Rakowem Częstochowa prowadził Ireneusz Mamrot. Jak można przeczytać informacje na oficjalnej stronie internetowej podlaskiej drużyny szkoleniowiec przestał pełnić funkcję trenera pierwszego zespołu.

Dodano 18 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Legia opuściła ostatnie miejsce w tabeli

Aktualny Mistrz Polski pokazał drzemiący ofensywny potencjał i swojemu przeciwnikowi zaaplikował aż cztery bramki. Wywalczone zwycięstwo było dopiero piątym w trwającym sezonie ligowych rozgrywek.

Dodano 12 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Wyjazdowa seria Jagiellonii rozpoczęła się w Gdańsku

Drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota o ligowe punkty rywalizowała w Gdańsku z miejscową Lechią. Zwycięskiego gola strzelił Bartosz Bida. Na listę strzelców w drużynie Lechii wpisał się doświadczony Flavio Paixao dla którego był to 96 gol w ekstraklasie.

Ekstraklasa: Raków niepokonany u siebie

Gospodarze do ostatniej akcji meczu czekali na wywalczenie czwartego zwycięstwa na własnym stadionie. Bohaterem miejscowej publiczności został Mateusz Wdowiak. Raków tym samym jest niepokonanym zespołem w domowych pojedynkach.

Dodano 5 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia rozdaje ligowe punkty

Drużynie Ireneusza Mamrota nie udało się wywalczyć ligowych punktów, a strzelić tylko jednego gola. Na listę strzelców wpisał się podczas domowego spotkania z Górnikiem Łęczna Israel Puerto. Beniaminek wywalczył pierwsze zwycięstwo na boisku przeciwnika w trwających rozgrywkach.

Dodano 27 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Piast odrobił straty w drugiej połowie

Wynik meczu został otwarty tuż przed zakończeniem pierwszej połowy. Piast strzelił dwie bramki po zmianie stron i po zakończonym pojedynku cieszył się z wywalczenia szóstego zwycięstwa w sezonie i czwartego na własnym stadionie.

Dodano 22 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Zdecydował gol młodzieżowca

Wynik meczu rozstrzygnął się w ostatniej akcji meczu. Bohaterem gospodarzy został wprowadzony w drugiej połowie Krzysztof Kubica. Młodzieżowiec strzelił czwartego gola w sezonie, a piłkarze Mistrzów Polski nie dość, że znajdują się w strefie spadkowej to przegrali siódmy mecz z rzędu w lidze.

Dodano 21 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech kontroluje miejsce w tabeli

W ósmym meczu przed własnymi kibicami drużyna Macieja Skorży wywalczyła szóste zwycięstwo. Komplet punktów zapewnił Portugalczyk Joao Amaral strzelając siódmego gola w sezonie. Lech gra skutecznie w defensywnie. Jako jedyna drużyna w lidze nie straciła dwucyfrowej liczby bramek.

Dodano 27 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Hiszpańska skuteczność na stadionie w Gliwicach

Mistrzowie Polski muszą zacząć zdobywać punkty, jeżeli nie chcą znaleźć się w strefie spadkowej. Drużynowego dorobku nie poprawiła ligowa rywalizacja z Piastem Gliwice. Bohaterem miejscowej publiczności został Alberto Toril strzelec trzech bramek.

Dodano 24 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pogoń na fali w meczach u siebie

Ostatnie z nich miało miejsce w meczu 12 kolejki przeciwko Jagiellonii Białystok. Dwie asysty oraz bramka była udziałem Zahovicia. Goście kończyli mecz w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Puerto oraz niewykorzystanym karnym przez Imaza.

Dodano 19 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Radomiak mistrzem remisów

Źródło grafiki: PolishFans

Beniaminek tegorocznych rozgrywek to drużyna, która gromadzi najwięcej remisów. Rywalizacja z białostocką drużyną zakończyła się wynikiem 1:1. Wywalczony punkt był siódmym remisem oraz czwartym na pięć ostatnich pojedynków.

Dodano 18 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech utrzymał prowadzenie w tabeli

Aktualny Mistrz Polski, Legia Warszawa na własnym stadionie podejmowała lidera rozgrywek Lecha Poznań. Trafienie na swoim koncie zanotował najskuteczniejszy piłkarz Kolejarza Mikael Ishak. Szwedzki napastnik strzelił ósmego gola w sezonie w 54 minucie meczu.

Dodano 5 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lechia z punktami w meczu z Legią

Miejscowa Lechia podejmowała aktualnego Mistrza Polski Legię Warszawa. Gospodarze pokonali uczestnika fazy grupowej Ligi Europy 3:1. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że gdańska drużyna  znacząco przybliżyła się do prowadzącego w tabeli Lecha Poznań.

Dodano 3 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Poznański walec przy Bułgarskiej

W meczu 10 kolejki podejmowali drugiego w ligowej tabeli Śląsk Wrocław. Spotkanie miało jednostronny przebieg, a wywalczone zwycięstwo przez poznański zespół było szóstym w sezonie oraz czwartym przed własną publicznością.

Dodano 1 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Imaz zapewnia zwycięstwa Jagiellonii

Po nieoczekiwanym zwycięstwie nad Lechem Poznań drużyna prowadzona przez Ireneusza Mamrota na wyjeździe pokonała Zagłębie Lubin. Kluczowym piłkarzem w obydwu meczach został Jesus Imaz. Hiszpan strzelił dwa gole zapewniając sześć punktów.

Dodano 26 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Raków strzela gole po stałych fragmentach gry

Mistrz Polski, Legia Warszawa podejmował drugą drużynę poprzedniego sezonu Raków Częstochowa. W czasie spotkania obie drużyny strzeliły pięć bramek. Raków znakomicie wykorzystał stałe fragmenty gry, z których strzelił trzy bramki. Ivi Lopez strzelił dwa gole.

Dodano 25 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia lubi grać z Lechem Poznań

Drużyna Ireneusza Mamrota przerwała dwie ligowe serie. Jagiellonia wygrała w lidze po raz pierwszy od pięciu spotkań, a poznańska drużyna przegrała pierwsze spotkanie po dziesięciu pojedynkach. Bohaterem miejscowych został Jesus Imaz.

Dodano 23 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Nafciarze królem własnego podwórka

Wszystkie miały miejsce na własnym stadionie, a ostatnie trzy z nich w rywalizacji z Jagiellonią Białystok w meczu 8 kolejki. Piłkarze Macieja Bartoszka komplet punktów wywalczyli w drugiej. Jagiellonia Białystok w dotychczasowych meczach zgromadziła na wyjeździe tylko jeden punkt.

Dodano 18 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Miedzowi odrodzeni po drugiej połowie

Komplet punktów piłkarze Dariusza Żurawia wywalczyli w drugiej połowie strzelając dwa gole. Trzy z czterech zwycięstw drużyna z Dolnego Śląska zanotowała na własnym stadionie.

Ekstraklasa: Lech ucieka rywalom i gra ładnie dla oka

Piłkarze Macieja Skorży odnoszą przekonywujące i cenne zwycięstwa, które nie tylko poprawiają bilans bramkowy ligowej rywalizacji, ale sprawiają radość miejscowym kibicom. Lech wywalczył piąte zwycięstwo w sezonie pokonując na własnym stadionie Wisłę Kraków 5:0.

Dodano 12 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Śląsk śrubuje liczbę meczy bez porażki

O wyniku spotkania przesądziła akcja przeprowadzona w 84 minucie, kiedy to będąc sam na sam z Borucem pierwszego gola w rozgrywkach strzelił Victor Garcia. Wywalczone zwycięstwo było trzecim w sezonie oraz dziesiątym meczem bez porażki.

Dodano 29 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Wisła Kraków znalazła sposób na Legię Warszawa

Drużyna Czesława Michniewicza po raz drugi w trwającym sezonie przegrała wyjazdowe spotkanie. Po porażce z beniaminkiem Radomiakiem Radom przyszła porażka z Białą Gwiazdą. Bohaterem gospodarzy został Felicio Brown Forbes.

Ekstraklasa: Zdecydował stały fragment gry

Miejscowy Górnik w walce o ligowe punkty podejmował Piasta Gliwice. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem przyjezdnych po bramce w drugiej połowie strzelonej przez Patryka Sokołowskiego. Piast wywalczył trzecie zwycięstwo w sezonie, w tym drugie na boisku przeciwnika.

Dodano 27 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Stal dźwignęła rolę faworyta

Źródło grafiki: facebook.com

Beniaminek w dotychczasowych spotkaniach stracił najwięcej bramek, a strzelił tylko trzy. Gospodarze końcówce spotkania zagrali w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Mateusza Żyry. Stal po 90 minutach gry cieszyła się z drugiego zwycięstwa z rzędu na własnym stadionie.

Dodano 15 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Radosny futbol w Gliwicach

Drużyna Waldemara Fornalika pokonała Wisłę Płock 4:3, choć piłkarze Macieja Bartoszka przez większość drugiej połowy grali w osłabionym składzie po czerwonej kartce dla Dominika Furmana. .

Dodano 13 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: W Poznaniu mają patent na wygrywanie

W meczu 4 kolejki na wyjeździe o ligowe punkty rywalizował z beniaminkiem Bruk-Betem Termalicą Nieciecza. Spotkanie zakończyło się efektowną wygraną drużyny Macieja Skorży 3:1. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że poznański zespół awansował na pozycję lidera polskiej ekstraklasy.

Dodano 8 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia punktuje w meczach u siebie

Drużyna Ireneusza Mamrota po raz pierwszy o ligowe punkty zmierzyła się z jednym z trzech beniaminków Bruk-Bet Termalicą Nieciecza. Jagiellonia w trwających rozgrywkach po raz drugi cieszyła się z zachowania czystego konta ligowej rywalizacji.

Dodano 6 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Warta wypunktowała beniaminka

Goście nie mieli przewagi w posiadaniu piłki, ale w meczu na wyjeździe z Górnikiem Łęczna potrafili odnieść pierwsze zwycięstwo. Trzy gole padły w drugiej połowie, a bohaterem spotkania został Milan Corryn. Belgijski pomocnik strzelił dwa gole i miał asystę. Warta odniosła pierwsze zwycięstwo w sezonie.

Dodano 31 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Lech ofensywnie zagrał w drugiej połowie

Komplet punktów drużyna Macieja Skorży zapewniła w drugiej połowie po tym jak strzeliła dwie bramki. W końcowych fragmentach meczu Joel Pereira obejrzał czerwoną kartkę, lecz to zdarzenie nie miało znaczenia dla wyniku spotkania.

Ekstraklasa: Pierwsze punkty i bramki miedziowych

Po wysokiej porażce z Wisłą Kraków popularni miedziowi nie tylko wywalczyli komplet punktów, ale także strzelili trzy bramki. Wszystkie gole padły po uderzeniach zza pola karnego, a dwie z nich strzelił Patryk Szysz.

Dodano 27 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Raków punktuje od pierwszej kolejki

W pierwszej kolejce drużyna Marka Papszuna rozgrywała wyjazdowe spotkanie z Piastem Gliwice. Obie drużyny stworzyły emocjonujące widowisko, a zgromadzeni na miejscowym stadionie kibice obejrzeli aż pięć bramek. Trzy z nich były udziałem drużyny walczącej w europejskich pucharach.

Dodano 23 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Na inaugurację bez zwycięstwa

W pierwszej kolejce podopieczni Mariusza Lewandowskiego o ligowe punkty rywalizowali z PGE Stalą Mielec. Obie drużyny strzeliły po jednym golu, a spotkanie zakończyło się podziałem punktów i remisem 1:1.

Dodano 6 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Podolski zagra w Polsce

Złoto zostało wywalczone podczas turnieju w Brazylii, a w najbliższym sezonie były napastnik min. Bayernu Monachium, Arsenalu Londyn, Interu Mediolan i Galatasaray Stambuł rozgrywać swoje mecze będzie w Zabrzu z miejscowym Górnikiem.