Dodano 26 marca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
El. MŚ: Słowenia z niespodzianką w meczu eliminacyjnym

W meczu grupy H rozgrywanego w Ljubljanie Słowenia pokonała wicemistrzów świata 1:0. Bramkę na wagę zwycięstwa strzelił w pierwszej połowie Sandro Lovrić w 15 minucie spotkania.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 8 grudnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Katar 2022: Polacy poznali rywali w eliminacjach

Źródło grafiki: oceania football confederation

Do eliminacji w strefie europejskiej przystąpi rekordowa liczba 55 reprezentacji, a wśród nich reprezentacja Polski. Awans na turniej na Bliskim Wschodzie wywalczy 13 drużyn europejskich.

Dodano 26 listopada 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
MŚ Katar 2022: Polacy w drugim koszyku przed losowaniem

Już siódmego grudnia odbędzie się losowanie strefy europejskiej. 55 reprezentacji powalczy o 13 miejsc, które zapewnią kwalifikację na światową imprezę. Po meczach w Lidze Narodów reprezentacja Polski została przydzielona do drugiego koszyka.