Dodano 17 czerwca 2019r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów 2019: Rosjanie punktują kolejnych rywali

Siatkarski pojedynek miał jednostronny przebieg, a zwycięsko z siatkarskiej rywalizacji wyszli rosyjscy siatkarze prezentując znakomitą grę blokiem głównie w trzecim secie.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 10 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Francja zwolni jedno miejsce na turniej finałowy ?

Męska drużyna narodowa w drugim spotkaniu przed własną publicznością o ligowe punkty rywalizowała z Argentyną. Gospodarze w pierwszych dwóch setach wystawili mocny skład. W trzecim szkoleniowiec dał szansę gry rezerwowym zawodnikom, a mecz zakończył się w czterech setach.

Dodano 8 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia chce być pierwsza przed turniejem finałowym

Po wygraniu domowego turnieju Canarinhos o ligowe punkty walczą na rosyjskich parkietach. W pierwszym meczu Brazylia o ligowe punkty walczyła z gospodarzem turnieju, a mecz zakończył się w czterosetowej rywalizacji.

Dodano 1 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Monster blok polskiej reprezentacji

W czwartym meczu przed własną publicznością podopieczni belgijskiego szkoleniowca pewnie pokonali Francję 3:0. Gospodarze zaprezentowali efektowną grę blokiem, gdzie przez trzy sety meczu uzbierali aż 9 punktowych bloków.

Dodano 18 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Francja, co raz bliżej awansu do turnieju finałowego

W kolejnym meczu fazy interkontynentalnej trójkolorowi podejmowali reprezentację Argentyny. Triumfatorzy z rozgrywek w 2015 roku nie dali szans siatkarzom z Ameryki Południowej pokonując niżej notowany zespół w trzech setach.

Dodano 17 czerwca 2017r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Światowa 2017: Włosi nadal z kompleksem Brazylijczyków

Awans do finału ma zapewniona reprezentacja Brazylii, która będzie gospodarzem imprezy, a w jednym ze spotkań rywalizowała o komplet punktów z Włochami. Mecz rozstrzygnął się w czterech setach.