Dodano 25 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool utrzymuje bramkową przewagę nad City

Wysoka skuteczność została potwierdzona w meczu 23 kolejki przeciwko Crystal Palace. Wywalczenie zwycięstwa 3:1 nie byłoby możliwe gdyby nie kilka skutecznych interwencji Alissona. Liverpool utrzymał drugie miejsce w ligowej tabeli, a także odniósł 14 zwycięstwo w sezonie.

Dodano 21 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Historyczny wyczyn Czerwonych Diabłów

Wywalczone zwycięstwo było dopiero piątym w sezonie angielskiej ekstraklasy. Uzyskany rezultat sprawił, że drużyna Czerwonych Diabłów jako pierwsza w erze Premier League wywalczyła trzechsetne zwycięstwo na boisku rywala.

Dodano 3 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Cztery bramki w ligowym klasyku

Chelsea Londyn o ligowe punkty rywalizowała z FC Liverpool. Obie drużyny  stworzyły emocjonujące widowisko, a zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli aż cztery bramki. Wszystkie miały miejsce w pierwszej połowie, a w drugiej odbył się bramkarski pojedynek.

Dodano 1 stycznia 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Imponująca seria Manchesteru City

W meczu 21 kolejki drużyna Josepa Guardioli odniosła 11 zwycięstwo z rzędu. Komplet punktów w doliczonym czasie gry zapewnił Rodri. Goście na Emirates ostatnie 30 minut grali z przewagę jednego zawodnika po czerwonej kartce dla Gabriela.

Dodano 27 grudnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Świąteczny grad goli na Etihad

Gospodarze po zakończonym spotkaniu cieszyli się z wywalczenia dziewiątego zwycięstwa z rzędu oraz umocnili się na pozycji lidera angielskiej ekstraklasy. Dwie bramki strzelił Sterling, a Iheanacho miał udział we wszystkich bramkach dla lisów.

Dodano 28 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Jota zastąpił Salaha

Bohaterem drużyny prowadzonej przez niemieckiego szkoleniowca został Diogo Jota. Portugalczyk dwukrotnie wpisał się na listę strzelców. Czyste konto zachował Alison Becket, choć Brazylijczyk miał kilka udanych interwencji w czasie spotkania.

Dodano 21 listopada 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Liverpool podkręcił tempo w drugiej połowie

W trwającym sezonie zespół niemieckiego szkoleniowca strzelił już 35 bramek. Wysoka skuteczność towarzyszyła w meczu 12 kolejki przeciwko Arsenalowi Londyn. Bramkowe konto poprawił Mohamed Salah. Egipcjanin jako jedyny w bieżących rozgrywkach przekroczył granicę 10 strzelonych bramek.

Dodano 31 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Czerwone Diabły przerwały serię czterech meczów bez zwycięstwa

Na własnym stadionie podejmował Manchester United. Goście zrehabilitowali się za wysoką porażkę poniesioną z Liverpoolem i pewnie pokonali londyńską drużyną 3:0. Znaczący udział w odniesieniu zwycięstwa miał Cristiano Ronaldo. Portugalczyk do bramkowego konta dołożył asystę.

Dodano 26 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Ofensywna strategia Kloppa przynosi skuteczne rezultaty

W efektowny sposób na wyjeździe pokonał Manchester United 5:0 z czego cztery bramki zostały strzelone w pierwszej połowie. Wywalczone zwycięstwo sprawiło, że niemiecki szkoleniowiec The Reds cieszył się z dwusetnego zwycięstwa w roli szkoleniowca angielskiej drużyny.

Dodano 25 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Mistrzowskie granie FC Liverpoolu

Manchester United podejmował Liverpool. Gospodarze stracili aż pięć bramek, z czego cztery w pierwszej połowie. Najskuteczniejszym zawodnikiem okazał się Mahamed Salah strzelając trzy bramki. Czerwone Diabły kończyły mecz w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Paula Pogby.

Dodano 24 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Szczęśliwa siódemka Chelsea Londyn

W meczu 9 kolejki na własnym stadionie podejmowała beniaminka i ostatni w ligowej tabeli Norwich City. Piłkarze Thomasa Tuchela strzelili popularnym Kanarkom aż siedem bramek odnosząc siódme zwycięstwo w trwającym sezonie.

Dodano 16 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Firmino wykorzystał przerwę reprezentacyjną

Drużyna niemieckiego szkoleniowca po reprezentacyjnej przerwie na wyjeździe rozgrywała mecz z Watford. Gospodarzy prowadził nowy trener Claudio Ranieri. Piłkarze z Anfield nie mieli litości dla przeciwnika i zaaplikowali pięć bramek. Trzy z nich strzelił Roberto Firmino.

Dodano 3 października 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Chelsea przedłużyła serię Southamtpon

Mecz zakończył się wygraną drużyny niemieckiego szkoleniowca 3:1, a kluczowe zdarzenie miało miejsce w drugiej połowie po tym jak czerwoną kartkę obejrzał Ward-Prowse. Goście zanotowali dziewiąty mecz bez wygranej w Premier League.

Dodano 19 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: De Gea zapewnił cenne punkty United

Bohaterem wyjazdowego spotkania Czerwonych Diabłów z West Ham united został David De Gea. Hiszpański bramkarz obronił rzut karny wykonywany przez wprowadzonego chwilę wcześniej z ławki rezerwowych Marka Nobla.

Dodano 14 września 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Salah w elitarnym gronie

Źródło grafiki: wikimedia commons

Jednym z bohaterów spotkania został Mohamed Salah. Napastnik reprezentacji Egiptu strzelił jedną z trzech bramek. Wywalczone trafienie sprawiło, że piłkarz rodem z Afryki dołączył do elitarnego grona angielskiej ekstraklasy.

Dodano 16 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Bruno Fernandes dołączył do elitarnego grona

W meczu pierwszej kolejki na własnym stadionie pokonał Leeds United aż 5:1. Wywalczone zwycięstwo to popis skuteczności Bruno Fernandesa. Portugalski pomocnik trzy razy wpisał się na listę strzelców. Tylko nielicznym piłkarzom w historii udało się strzelić trzy bramki w pierwszym meczu nowych rozgrywek.

Dodano 14 sierpnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Efektowne otwarcie nowego sezonu przez United

Na własnym stadionie w pierwszej kolejce drużyna norweskiego szkoleniowca w walce o ligowe punkty podejmowała beniaminka z poprzedniego sezonu Leeds United. Na Old Trafford piłkarski koncert rozegrali Bruno Fernandes oraz Paul Pogba. Portugalczyk zanotował trzy gole, a Francuz cztery asysty.

Dodano 28 lipca 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga angielska: Son na dłużej w Tottenhamie

Kapitan Korei Południowej dla popularnych Kogutów i rozegrał 280 spotkań i strzelił 107 bramek oraz zanotował 64 asysty. W 2015 roku do północnego Londynu przeniósł się z Bayeru Leverkusen.

Liga angielska: Solskjaer z nową umową

Norweg na stanowisku pierwszego szkoleniowca Czerwonych Diabłów pracuje od grudnia 2018 kiedy to zastąpił zwolnionego Jose Mourinho.