Dodano 28 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Złoto rozstrzygnęło się po czwartym meczu

Po trzech meczach 2:1 prowadzili siatkarze Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn Koźle. Czwarty pojedynek rozgrywany był w Jastrzębiu. Mecz rozstrzygnął się w trzech setach, a po zakończonym pojedynku po raz dziewiąty w historii z mistrzowskiej korony cieszyła się drużyna Gheorghe Cretu.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 14 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: W piątym secie gra toczona była na przewagi

Spotkanie trwało ponad dwie godziny, a o wyniku siatkarskiego pojedynku decydował piąty set oraz gra na przewagi. Kluczowa okazała się ostatnia akcja meczu, gdzie goście wykonali szczelny, punktowy blok.

Dodano 4 maja 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: ZAKSA i Jastrzębie rozpoczęły walkę w finale

Mecze o złoty medal to okazja do rewanżu dla Grupy Azoty ZAKSY Kędzierzyn-Koźle za porażkę w finale poprzedniego sezonu z Jastrzębskim Węglem. Wicemistrzowie Polski pokonali na własnym parkiecie złotego medalistę 3:0.

Dodano 26 kwietnia 2022r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Będzie trzecie spotkanie w Kędzierzynie-Koźlu

Źródło grafiki: siatkarsko.pl

Po niespodziewanej wygranej na wyjeździe podopieczni Igora Kolakovicia przegrali u siebie w trzech setach. Awans rozstrzygnie się w trzecim pojedynku, który zostanie rozegrany na parkiecie ZAKSY Kędzierzyn-Koźle.

Dodano 3 maja 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Plus Liga: Skra Bełchatów bliżej mistrzostwa

Warunkiem wywalczenia złotego medalu bieżących rozgrywek jest wywalczenie dwóch zwycięstw. Obrońcami tytułu są zawodnicy Andrei Gardiniego. W meczach przed własną publicznością będą musieli odrabiać straty z pierwszego pojedynku.