2 liga: Terminarz i zasady awansu do kolejnych rund

Dwa podlaskie zespoły KKS Tur Basket Bielsk Podlaski oraz Żubry Chorten Białystok występują w grupie B. W pierwszej rundzie play-off gra osiem najlepszych zespołów rundy zasadniczej. Na kolejnym etapie dołączają drużyny z innych grup drugiej ligi.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 1 lutego 2019r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Stelmet rządzi w meczach u siebie

W meczu przed własną publicznością przeciwnikiem byłych Mistrzów Polski byli koszykarze Polpharmy Starogard Gdański. Gospodarze skutecznością rzutów za trzy punkty oraz zbiórkami w ataku byli w stanie pojedynek rozstrzygnąć na swoją korzyść.

Dodano 7 października 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Arka Gdynia namiesza w ligowej czołówce ?

W meczu przed własną publicznością drużyna Przemysława Frasunkiewicza pokonała mistrza Polski Anwil Włocławek 98:89. Gospodarze zaprezentowali znakomitą druga połowę, gdzie rzucili rywalom 54 punkty.

Dodano 8 kwietnia 2018r, w Koszykówka, przez misiek
PLK: Polskie Asseco to za mało na Polski Cukier

W meczu sezonu zasadniczego koszykarze Przemysława Frasunkiewicza podejmowali we własnej hali Polski Cukier Toruń. Wicemistrzowie Polski z poprzedniego sezonu znakomitą skuteczność zaprezentowali w drugiej połowie. Punktowe serie zapewniły cenne zwycięstwo nad wymagającym przeciwnikiem 87:69.