Dodano 5 kwietnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
2 liga: Tur charakterem wygrał pierwszy mecz

O awansie do kolejnej rundy zdecyduje wynik dwumeczu. Gospodarze znakomicie grali na atakowanej tablicy gdzie do przerwy mieli aż 13 zbiórek. Najskuteczniejszym w Turze został Bartłomiej Wróblewski zdobywca 23 punktów. .

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 15 października 2022r, w Koszykówka, przez misiek
2 liga: Beniaminek zbyt mocny dla Tura

Znakomite zawody zwłaszcza w drugiej połowie rozegrał wychowanek bielskiego zespołu Mateusz Bębeniec zdobywając łącznie 24 punkty notując pięć celnych rzutów za trzy.

Dodano 14 sierpnia 2022r, w Koszykówka, przez misiek
2 liga: 15 drużyn w drugiej lidze grupy B

Pierwsza kolejka zostanie rozegrana w ostatni weekend września, kiedy to bielska drużyna uda się do Ostrowa Mazowieckiego na mecz z Sokołem. Drużynę Piotra Bakuna czekać będą mecze min. z zespołami  z: Radomia, Kielc, Warszawy, Białegostoku, Pruszkowa czy Lublina.

Dodano 17 lutego 2022r, w Koszykówka, przez misiek
Koszykówka: Tur Basket zrewanżował się Żubrom Białystok

Na własnym parkiecie podopieczni Piotra Bakuna o ligowe punkty rywalizowali z Żubrami Chorten Białystok. Po raz szósty w sezonie bielska drużyna przekroczyła granicę stu punktów i pokonała rywala zza miedzy 101:75.