Dodano 27 kwietnia 2024r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Radosny futbol Tura

kolejki 4:2 pokonało piłkarzy Tura Belsk Podlaski. Po dwie bramki dla gospodarzy strzelili: Przemysław Wojno oraz Łukasz Roszkowski. Dla bielskiego zespołu gole zdobywali: Dawid Żakiewicz oraz Łukasz Popiołek. Jacek Dzienis nie wykorzystał rzutu karnego.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 18 września 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: KS Michałowo przerwało serię zwycięstw Tura Bielsk Podlaski

kolejki IV ligi grupy podlaskiej w sezonie 2023/2024. Bramkę dla gospodarzy strzelił tuż po wznowieniu gry w drugiej połowie Łukasz Popiołek. Wyrównanie nastąpiło w 53. minucie po efektownym strzale zza pola karnego Adama Butkiewicza.

Dodano 15 września 2023r, w Imprezy sportowe, przez misiek
Co robią drużyny z naszego regionu w weekend? Sprawdź terminarz

Bielski Tur rozegra mecz z KS Michałowo, rezerwy udają się do Wyszek. Puszcza będzie szukać pierwszego zwycięstwa w sezonie. Pionier gra mecz w Augustowie. Bocian zagra z rezerwami Cresovii. Koszykarze zagrają towarzyski turniej w Białymstoku.

Dodano 18 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Sześć bramek na zakończenie sezonu

Tur zremisował 3:3 z KS Michałowo. Mecz był okazją do podziękowania za wieloletnią grę kapitana Andrzeja Lewczuka, pamiątkowy grawer dla Jacka Dzienisa za piłkarza sezonu oraz dla drużyny z sezonu 2002/2003,, która wywalczyła awans do IV ligi.