Dodano 30 października 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: ŻAK Koszalin zwycięża w meczu z determinacją i skutecznością

kolejki 1 ligi przeciwko Niedźwiadkom Chemart Przemyśl swoją przewagę wygrywając determinacją i skutecznością. Mecz, który miał miejsce od początku pierwszej kwarty do końca czwartej, był pełen emocji, zaskakujących zwrotów akcji i imponujących występów zawodników. Gospodarze kontrolowali przebieg wydarzeń i ostatecznie wygrali wynikiem 88:78, pomimo zaciętej rywalizacji ze strony gości. W tej relacji przyjrzymy się szczegółom tego spotkania.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 2 października 2023r, w Koszykówka, przez misiek
1 liga: Miasto z kompletem zwycięstw po dwóch kolejkach

kolejki PKO Bank Polski pierwszej ligi koszykówki mężczyzn w rywalizacji z beniaminkiem rozgrywek Niedźwiadkami Przemyśl. Gospodarze zdecydowanie pokonali rywala 90:64, a najskuteczniejszym został Maksymilian Zagórski zdobywca 17 punktów.

Dodano 15 maja 2023r, w Koszykówka, przez misiek
2 liga: Niedźwiadki z Przemyśla zagrają w finale

W drugim meczu IV rundy play-off na własnym parkiecie podejmowali MKS Sokół Marbo Międzychód. Gospodarze pokonali przeciwnika 87:76, a najskuteczniejszym w zwycięskim zespole został Maciej Puchalski zdobywca 19 punktów.