Dodano 8 stycznia 2024r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga: Tur Basket rywalizował z La Basket Warszawa

Spotkanie zakończyło się wynikiem 89:72 na korzyść gospodarzy, jednak pojedynek nie był pozbawiony emocji i zaciętej rywalizacji.Pierwsza kwarta: Dominacja gospodarzy od początkuW pierwszej kwarcie to gospodarze narzucili swój styl gry, zdobywając prowadzenie 8:0. Warszawska drużyna, dzięki punktom Wiśniewskiego, Sierockiego i rzutom wolnym Pawłowskiego, szybko osiągnęła przewagę. Mimo tego rezerwy Tura, z determinacją Macieja Kurzyny (22 punkty), starały się odrobić straty.Druga kwarta: Wyrównana walka o przewagęW drugiej kwarcie obie drużyny prezentowały równorzędny poziom. Gospodarze utrzymywali prowadzenie po rzutach Trukawki, ale rezerwy Tura odpowiedziały celnie za trzy punkty Kurzyny. Przez pierwszą połowę meczu, warszawska drużyna utrzymywała cienką przewagę, prowadząc 41:39.Trzecia kwarta: Systematyczne powiększanie przewagiW trzeciej kwarcie Warszawianie stopniowo zwiększali przewagę, osiągając jednopunktowe prowadzenie 28:27. Najlepszym strzelcem okazał się Pawłowski, wspierany przez Serockiego i Zemlianię. Mimo prób odrobienia strat, rezerwy Tura nie zdołały odebrać przeciwnikom prowadzenia, a ta część meczu zakończyła się wynikiem 63:56 dla La Basket Warszawa.Ostatnia kwarta: Nieustępliwość gospodarzy przesądziła o wynikuW ostatniej części gry gospodarze nie pozwalali przeciwnikom narzucić im własnego stylu gry.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 18 grudnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga: Tur Bielsk przed wyzwaniem: Drugi etap rozgrywek i walka o miejsca 9-18

Po udanym pierwszym etapie, gdzie zespół pod wodzą Mikołaja Krakowiaka zdobył trzecią lokatę, nadszedł czas na starcia o miejsca 9-18. Przeciwnicy są już znani, a terminarz jest ustalony. Bielski Tur z pewnością nie zamierza schodzić ze sceny koszykarskich zmagań.

Dodano 3 grudnia 2023r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga: Zwycięstwo Rezerw KKS Tura Basket Bielsk Podlaski: 85:72 nad Reguckim Klubem Sportowym Bór Regut

To szóste spotkanie pierwszego etapu rywalizacji w III lidze Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki. Spotkanie pełne zwrotów akcji i skutecznych rzutów, które dostarczyło kibicom niezapomnianych wrażeń.

Dodano 27 listopada 2023r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga: Mocne emocje na parkiecie: Tur Basket przegrywa pierwszy mecz u siebie

Mimo zaczątkowej przewagi, zespół musiał się zmierzyć z determinacją gości, którzy doprowadzili do nerwowej końcówki i wywalczyli zwycięstwo 72:69. .

Dodano 23 listopada 2023r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga: Sukces rezerw Tura Basket Bielsk Podlaski: Zwycięstwo po zaciętym pojedynku z KS Legion Legionowo

Ostatnie starcie Rezerw Tura Basket Bielsk Podlaski z rezerwami KS Legion Legionowo w ramach rozgrywek III ligi Warszawskiego Okręgowego Związku Koszykówki było nie tylko zaciętym pojedynkiem, ale także spektakularnym zwrotem akcji. Przyjrzyjmy się bliżej temu emocjonującemu spotkaniu, które z pewnością na długo pozostanie w pamięci miłośników koszykówki.

Dodano 15 października 2023r, w Koszykówka, przez misiek
3 liga:  Wyzwania przed rezerwami Tura Basket Bielsk Podlaski: Start w nowym sezonie

Podopieczni Mikołaja Krakowiaka przystąpili do rywalizacji z dużym zapałem, ale dwa pierwsze mecze okazały się zdecydowanie trudniejsze, niż się spodziewali. Pomimo początkowych trudności, drużyna nie traci ducha walki i przygotowuje się do kolejnych wyzwań.