Dodano 27 kwietnia 2024r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Radosny futbol Tura

kolejki 4:2 pokonało piłkarzy Tura Belsk Podlaski. Po dwie bramki dla gospodarzy strzelili: Przemysław Wojno oraz Łukasz Roszkowski. Dla bielskiego zespołu gole zdobywali: Dawid Żakiewicz oraz Łukasz Popiołek. Jacek Dzienis nie wykorzystał rzutu karnego.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 10 kwietnia 2024r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Tur na remis w Szepietowie

kolejki IV ligi grupy podlaskiej w Szepietowie z miejscową Spartą. Gospodarze od 42. minuty grali z przewagą jednego zawodnika po tym jak w bielskiej ekipie bezpośrednią czerwoną kartkę obejrzał Jacek Dzienis. Mecz zakończył się bezbramkowym remisem.

Dodano 13 sierpnia 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Dzienis niezastąpiony dla Tura

Po raz drugi w tym sezonie został obrońca Jacek Dzienis strzelec dwóch bramek. W czasie meczu arbiter pokazał trzy czerwone kartki. Honorowe trafienie dla gospodarzy uzyskał Mateusz Dawidziuk.

Dodano 16 lipca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: 11 bramek na inaugurację sparingów bielskiego Tura

Dwie bramki strzelił Jacek Dzienis, a w bielskiej drużynie pojawiło się wielu młodych i utalentowanych zawodników. Tur po znakomitej drugiej połowie przegrał mecz 5:6.

Dodano 11 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
IV liga: Dublety Dzienisa i Kosińskiego

Pierwszy w tabeli ŁKS Łomża ma tyle samo punktów, co Tur Bielsk Podlaski. Drużyna Pawła Bierżyna efektownie, bo 4:0 pokonała Dąb Dąbrowę Białostocką. Po dwie bramki strzelili Jacek Dzienis oraz Karol Kosiński.

Dodano 4 czerwca 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
 IV liga: Tur punktowo zrównał się z Łomżą

Piłkarze Tura Bielsk Podlaski wykorzystali remis 2:2 ŁKS-u Łomża z Wissą Szczuczyn, pokonując Krypniankę Krypno 5:0. Po dwie bramki dla Tura strzelili: Karol |Kosiński oraz Jacek Dzienis. Niepokonany od 180 minut jest Mateusz Danielczyk. Tur i ŁKS w ligowej tabeli po 32 kolejkach uzbierali po 74 punkty.