Dodano 10 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Turniej finałowy co raz bliżej

W pierwszym wyjazdowym turnieju biało-czerwoni w trzecim meczu o ligowe punkty rywalizowali z wymagającą reprezentacją Bułgarii. Mecz zakończył się w czterech setach, a znaczącymi postaciami zwycięstwa byli Dawid Konarski oraz utalentowany Bartosz Kwolek.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 8 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Brazylia chce być pierwsza przed turniejem finałowym

Po wygraniu domowego turnieju Canarinhos o ligowe punkty walczą na rosyjskich parkietach. W pierwszym meczu Brazylia o ligowe punkty walczyła z gospodarzem turnieju, a mecz zakończył się w czterosetowej rywalizacji.

Dodano 6 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Efektowne otwarcie polskich siatkarek

W pierwszym spotkaniu podopieczne Jacka Nawrockiego o ligowe punkty rywalizowały z jedną z najmłodszych ekip w 16 zespołowej stawce – Argentyną. Spotkanie przebiegało bez większych historii, a gospodynie na sowim koncie mogły dopisać trzy punkty.

Dodano 3 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Polska nadal niepokonana

W piątym spotkaniu przed własną publicznością biało-czerwoni o ligowe punkty rywalizowali z Chińczykami. Mecz zakończył się w trzech setach, a gospodarze odnieśli piąte zwycięstwo w tych prestiżowych rozgrywkach. Biało-czerwoni grali mocno zmienionym składem.

Dodano 1 czerwca 2018r, w Siatkówka, przez misiek
Liga Narodów: Monster blok polskiej reprezentacji

W czwartym meczu przed własną publicznością podopieczni belgijskiego szkoleniowca pewnie pokonali Francję 3:0. Gospodarze zaprezentowali efektowną grę blokiem, gdzie przez trzy sety meczu uzbierali aż 9 punktowych bloków.

Liga Narodów: Amerykanki zgodnie z planem w meczu z Tajlandią

Znakomitym przetarciem jest rywalizacja w Lidze Narodów, które zawodniczki zza oceanu nie mają sobie równych. W trzecim turnieju rozgrywanym na Tajlandii siatkarki tego kraju rywalizowały z gospodarzem zawodów. Mecz rozstrzygnął się w trzech setach.