Dodano 8 lutego 2023r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Korona przerwa niekorzystną serię

Sukces miał miejsce na własnym stadionie w rywalizacji 19 kolejki polskiej ekstraklasy przeciwko Cracovii Kraków. Cenne zwycięstwo może przybliżyć beniaminka do utrzymania w najwyższej klasie rozgrywkowej.

Jeśli artykuł Ci się podobał, kliknij w reklamę na tej stronie. Pomoże mi to w utrzymaniu bloga, który tworzę.

Dodano 30 lipca 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pasy w formie, Niemczycki z czystym kontem

W trzecim spotkaniu piłkarze Jacka Zielińskiego na własnym stadionie podejmowali Legię Warszawa. Gospodarze nie tylko wywalczyli komplet punktów, ale zachowali czyste konto, a Karol Niemczycki jest niepokonanym od 270 minut.

Dodano 7 lutego 2022r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Trenerski nos Zielińskiego

Gospodarze przegrywali różnicą dwóch bramek, ale potrafili doprowadzić do remisu 3:3 i wywalczyć cenny punkt ligowej rywalizacji. Bohaterami gospodarzy zostali wprowadzeni w drugiej połowie Myszor oraz Balaj.

Dodano 10 kwietnia 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia przerwała serię meczów bez wygranej u siebie

Wynik spotkania rozstrzygnął się w pierwszej połowie, a kluczowe dla zwycięstwa Jagiellonii podania zanotowali czescy pomocnicy. Obaj asystowali przy golach dla Bidy oraz Romańczuka. Honorowego gola dla Cracovii strzelił Thiago. Gospodarzom w dwóch sytuacjach sprzyjała poprzeczka oraz słupek.

Dodano 19 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Podział punktów drużyn z dołu tabeli

Obie drużyny miały nadzieję na wywalczenie cennego zwycięstwa. Mimo stwarzanych okazji przez całe spotkanie obaj bramkarze zachowali czyste konto po dziewięćdziesięciu minutach meczu.

Dodano 9 lutego 2021r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Cracovii do awansu wystarczy jedna bramka.

Dodano 10 października 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Superpuchar Polski: Cracovia powiększa gablotę klubowych trofeów

Mecz rozgrywany był na stadionie Legii Warszawa, a o wyłonieniu zwycięzcy potrzebny był konkurs rzutów karnych, który lepiej wykonywali krakowscy zawodnicy.

Dodano 11 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Europejskie Puchary: Polskie drużyny poznały klubowych rywali

Polskę reprezentować będą cztery drużyny z Legią Warszawa na czele. Ze względu na epidemię koronawirusa pierwsze rundy odbywać się będą tylko z jednym spotkaniem.

Dodano 4 sierpnia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Zbrojenia Legii przed nowym sezonem

Drużyna Aleksandra Vukovicia będzie chciała zagrać w tych prestiżowych rozgrywkach, dlatego działacze stołecznego klubu szukają zawodników, którzy mogliby wzmocnić ich szeregi.

Dodano 24 lipca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Dogrywka rozstrzygnęła finałowe spotkanie

Do wyłonienia zwycięzcy potrzebna była dogrywka. Zgromadzeni na stadionie kibice obejrzeli emocjonujące widowisko, pięć bramek oraz czerwoną kartkę dla piłkarza gdańskiego zespołu. Cracovia po 120 minutach osiągnęła historyczny wyczyn.

Dodano 26 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Punkty Śląska w meczu z Cracovią

Bliżej wywalczenia tego celu są piłkarze Śląska, którzy w ligowej tabeli plasują się na 4 miejscu. W domowym pojedynku wrocławska drużyna pokonała Cracovię 3:2, a bohaterem spotkania został Przemysław Płacheta, który strzelił dwie bramki i miał znaczący udział przy trzeciej.

Dodano 3 czerwca 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Ligowe serie Cracovii i Jagiellonii

Cracovia zamierzała odnieść pierwsze zwycięstwo po czterech przegranych spotkaniach, natomiast piłkarze Jagiellonii wywalczyć trzeci trumfów z rzędu. Sukces udał się drużynie bułgarskiego szkoleniowca, którzy strzelili gola za sprawą rezerwowego Przemysława Mystkowskiego.

Dodano 8 stycznia 2020r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Cracovia lepsza u siebie nawet od Legii czy Wisły Płock i Piasta Gliwice

Seria wygranych pojedynków pozwala drużynie nie tylko na walkę o grupę mistrzowską, ale także rywalizację o europejskie puchary. Najlepszym przykładem jest Cracovia Kraków, która na swoim stadionie zgromadziła 25 punktów i wyprzedziła Legię Warszawa.

Dodano 25 września 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Puchar Polski: Cracovia eliminuje finalistę poprzedniej edycji.

Gospodarzem spotkania 1/32 finału była Cracovia Kraków, która podejmowała Jagiellonię Białystok. Mecz rozstrzygnął się po 90 minutach, a z awansu do dalszych gier mogli cieszyć się piłkarze Michała Probierza.

Dodano 4 sierpnia 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Europy: Legia ratuje honor polskiej piłki klubowej w sezonie 2019/2020

Drużyna Aleksandra Vukovicia na swoim koncie będzie miała co najmniej sześć spotkań po meczach 3 rundy kwalifikacji do fazy grupowej piłkarskiej Ligi Europy. W dotychczasowych meczach Legia odniosła dwa zwycięstwa i zanotowała dwa remisy.

Dodano 12 lipca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Liga Europy: Cracovia zrealizowała plan na wyjeździe. Strzeliła bramkę.

Wywalczony wynik sprawił, że drużyna Michała Probierza uzyskała prawo gry w eliminacjach do fazy grupowej Ligi Europy. W dwumeczu polski zespół o awans do dalszych gier rywalizuje z wicemistrzem Słowacji Dunajska Streda.

Dodano 20 czerwca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Polskie kluby w europejskich pucharach w sezonie 2019/2020

Zadanie dla zespołu Waldemara Fornalika nie będzie łatwe, gdyż rywalem w walce o miliony Euro będzie białoruskie BATE Borysow. Swoich pucharowych rywali poznały pozostałe drużyny uczestniczące w europejskich pucharach.

Dodano 17 marca 2019r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Pięć bramek w derbowym pojedynku w Krakowie

Obie drużyny liczą się w walce o prawo gry w grupie mistrzowskiej. Po zakończonym pojedynku bliżsi realizacji tego celu są piłkarze Białej Gwiazdy, którzy pokonali lokalnego przeciwnika 3:2.

Dodano 15 grudnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Cracovia zapunktowała z Pogonią

Drużyny walczą o jak najlepszą pozycje przed dokończeniem sezonu zasadniczego i walki o ligowe punkty. W ciekawie zapobiegającym się spotkaniu na własnym stadionie piłkarze Cracovii Kraków podejmowali Pogoń Szczecin. Seria drużyny Michała Probierza przedłużyła się do czterech meczy.

Dodano 11 listopada 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Flavio zapewnił zwycięstwo. Bohaterem Kuciak

Piłkarze Piotra Stokowca zdobywają ligowe punkty utrzymując pierwsze miejsce. Kolejne trzy punkty miały miejsce w rywalizacji z Cracovią Kraków. Jednym z bohaterów zwycięstwa został Dusan Kuciak. Słowacki bramkarz obronił min. rzut karny wykonywany przez gości.

Dodano 15 września 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Jagiellonia wygrywa po miesiącu

W meczu i kolejki polskiej ekstraklasy drużyna Ireneusza Mamrota na własnym stadionie podejmowała Cracovię Kraków, której trenerem jest były szkoleniowiec podlaskiej drużyny Michał Probierz. Jagiellonia okazała się skuteczniejszym zespołem i po zakończonym meczu mogła cieszyć się z 5 zwycięstwa w sezonie.

Dodano 1 kwietnia 2018r, w Piłka nożna, przez misiek
Ekstraklasa: Termalica nadal ma patent na Cracovię

W meczu 29 kolejki piłkarze Jacka Zielińskiego odnieśli długo oczekiwane zwycięstwo. Gospodarze wynik spotkania ustalili w drugiej połowie meczu zachowując czyste konto w rywalizacji z Cracovią Kraków.